Skip to main content

Selle hooaja viimane murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlus Otepääl tõi kaasa mitmeid põnevaid hetki ja suurepäraseid saavutusi meie suusatajatele. Võistlused toimusid 22.-23. märtsil ning starti läksid meie tublimad suusatajad.

Esimesel võistluspäeval oli teatesprint, kus meie sportlastel läks eriti hästi. Tiim koosseisus Frederik Marten Välbe ja Dominik Lopuhhin võitsid vanuseklassis M18 esikoha 🥇, näidates suurepärast meeskonnatööd ja kiirust rajal.

Teisel päeval oli kavas teatesõit ning ka siin olid meie suusatajad silmapaistvad. Laureen Simberg, Kretel Kaljumäe ja Kätrin Kärsna tegid vägeva sõidu ja tulid vanuseklassis N20 Eesti meistriteks🥇.

N16 vanuseklassis võitles meie tiim koosseisus Johanna Noormets, Nora-Liisa Uibo ja Karmen Noormets ning saavutasid tubli kolmanda koha🥉, olles rajal väga konkurentsivõimelised.

M18 vanuseklassi suusatajad Frederik Marten Välbe, Dominik Lopuhhin ja Jonathan Juudas panid end teatesõidus proovile ja võistlesid vanuseklassis M20, saavutades igati tubli neljanda koha ning näidates head pingutust ja oskustele vastavat sooritust.

See võistlus oli ka sel hooajal viimane murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlus, mille lõpetasime suurejooneliste saavutustega ning lootusega veelgi paremateks tulemusteks tulevikus.