Skip to main content

Tartu Maratonil, 17.-18. veebruaril, panid meie noorsportlased tõeliselt suurepärased tulemused kirja! 🏅💨

Päev enne 50. Tartu Maratoni klassikasõite toimus teatesõit, mis andis suurepärase võimaluse meie sportlastest tiimil koos ühiselt Tartu Maratoni 31 km distants läbida. Distants oli jaotatud kolmeks etapiks ja iga etapi läbis üks kolmeliikmelise tiimi liige. Tiim Dominik Lopuhhin, Jonathan Juudas ja Sander Saaring saavutasid 2. koha. 🥈👊

Esmakordselt oli võimalus Tartu Maratoni 31km distants läbida vabas tehnikas, mida kasutas meie tiimist Mario Levorato. Mario läbis 31 km M17 vanusegrupi arvestuses 🥇esimese ajaga, mis oli ühtlasi ka teiseks kiirem aeg üldises meeste arvestuses.

Tartu Maratoni 31km klassikasõidu distantsil läks samuti meie sportlastel väga edukalt. 🤩
Nora- Liisa Uibo läbis raja N15 vanuseklassis 🥇esimese ajaga. Samuti oli N17 vanuseklassi esimene🥇 Mirtel Kajumäe. Neljanda ajaga lõpetas Mia Grete Tasa ja viiendaks tuli N17 vanuseklassis Maria Tammiste.
M15 vanuseklassi teise koha🥈sai Andreas Stefen Kalmu. Teised meie tiimi sportlased, kes osa võtsid lõpetasid esimese viieteistkümne seas. 😍🥳

Medalid ripuvad kaelas ja südamed on täis rõõmu ning uhkust. 🌟 Suur tänu korraldajatele, vägev üritus oli, millest oli au osa võtta! 👏👏

Fotod: Günther Küttis, Adam Illingworth, erakogu